Gothic 2 Night of the Raven Návod #6

18. března 2008 v 18:08 | Game Triler |  Návod Gothic 2
vraťte do města.
Gothic 2 AddonJe na čase trochu se věnovat datadisku. Skočte do vody jako byste chtěli doplavat do zlodějské gildy, ale neplavte přímo k ní, ale plavte dál okolo útesu. Z vody vylezte na malé pláži za útesem, seberte kamenný tablet a v chatrči u ohně si promluvte s pirátem jménem Skip. Čeká tady na Baltrama. Důkladně ho vyzpovídejte a dozvíte se, že za zmizením obyvatel stojí bandité v čele s Dexterem. Pokud s sebou máte mapu, zaznamená vám do ní přibližnou lokaci, kde se Dexter ukrývá. Teď skočte do vody a plavte dál podél pobřeží. Za dalším útesem je malá pláž, ale z vody se tam nejde dostat, takže plavte dál. Doplavte až k vraku lodi. Pozor - na břehu jsou dva ještěři ("Lizard"), ale pokud na ně ještě nemáte, vyšplhejte rychle na loď a ustřílejte je šípy. Seberte několik užitečností, tablet a vyberte truhlu (RLLRRLLLRRR). Po stožáru lodi vyšplhejte na malou římsu, po které jděte dál a pak seskočte dolů na pláž, kam jste se z vody nemohli dostat (připravte se na to, že vás pád asi trochu zraní, takže si předtím uložte hru). Vyberte truhlu (RLLRLL) a doplavte zpátky do města. Vatrasovi řekněte o zmizelých lidech a dejte mu kamenné tablety, které máte. Poté se stavte za Baltramem a zeptejte se ho na piráty. Přizná se, že s nimi mění potraviny za nejlepší rum. Nabídněte mu pomoc a dostanete balíček pro Skipa. Doplavte tedy za skipem, balíček předejte a s rumem, který dostanete, upalujte za Baltramem. Úkol splněn, i když za tuhle dlouhou cestu by to chtělo více zkušeností.
Gothic 2 Addon Než se vydáme opět z města, doporučuji od Zurise na tržišti koupit svitky na zničení nemrtvých ("Destroy Undead") - doporučuju, abyste měli alespoň čtyři, nejlépe šest. Vyjděte bránou u tržiště. Pokud jste hráli původní Gothic 2 bez datadisku, asi to víte, ale pro ty, co to hrají poprvé - představte si, že pár metrů od městské brány u tržiště je skřet! Jděte doprava, ale ihned seběhněte z cesty směrem doleva a vyběhněte na kopeček. Je tu jeskyně, ve které je skřetí válečník. Nezdržujte se bojem s ním, bylo by to zbytečné. Snažte se ho nalákat k bráně, aby se do něj pustil Mika a strážný. Stoupněte si opodál a až bude skřet skoro mrtvý, snažte se ho dorazit šípy, abyste poslední úder zasadili vy, protože tři sta zkušeností za to stojí. Hlavně si dejte pozor, abyste netrefili někoho jiného. Teď se vraťte do jeskyně, zabijte vlka a vyberte truhlu (LRRLR). V jeskyni je také teleporter, na který když stoupnete, přenese vás nedaleko hospody za Akilovou farmou. Dveře, u kterých jste se objevili nezkoušejte otevřít - místo toho jděte o trošku doleva, kde je jeskyně. V první části jsou tři kostění goblini ("Goblin Skeleton") a ve druhé části tři "Zombie". Sami o sobě jsou to tuzí protivníci na které mít asi nebudete, ale od toho máte svitky "Destroy Undead", které jste koupili právě pro tento okamžik. Až je všechny pobijete, vezměte si z hrobů paladinské meče, kousek rudy a truhličku. Vyjděte na cestu a jste u hospody.
Pokračujte směrem k Onarově farmě (tj. po cestě, po které vás vedl Greg do jeskyně). Dole u chatky u jezera je Erol, se kterým můžete trochu obchodovat. Dál je tu Buster, který si na vás bude trochu dovolovat, takže mu vysvětlete (rozuměj poražte ho v souboji), že pánem jste tu vy. Až se Buster po boji zvedne, buďte milí a promluvte si s ním. Dozvíte se zajímavé informace a navíc vás může trochu vyučit v jednoročních zbraních. Až se mu zmíníte o tom, že se chcete přidat k žoldákům, bude pro vás volit. Pokračujte dále po cestě, projděte okolo Grega a jděte stále rovně. Narazíte na žoldáka jménem Fester, jak se rozcvičuje. Promluvte si s ním a dozvíte se, že dostal za úkol vyčistit hnízdo "Field Riderů", se kterými jsou v poslední době velké problémy. Slibte mu pomoc a společně je všechny vybijte. V jeskyni posbírejte nějaké ty užitečnosti a promluvte si opět s Festerem. Fester odmítne splnit co slíbil, takže ho zmlaťte a oberte. Pokračujte po cestě a až vás zastaví Sentenza, vzpomeňte, co říkal Buster a bez řečí zaplaťte poplatek. Pokračujte po cestě a promluvte si s Wolfem - shání práci. Běžte dál až do domu a v domě jděte doprava.
Tady už je konečně váš starý známý Lee - vůdce žoldáků. Důkladně si s ním promluvte - abyste se stali žoldákem, musí jich pro vás hlasovat většina. Ještě si promluvte s vedle stojícím Khaledem, který vám může prodat celkem dobré zbraně. Vyjděte z domu a před domem si promluvte s Torlofem. Vyčerpejte všechny možnosti a až se vás zeptá, jaký úkol chcete, zvolte si, že vyberete peníze od farmářů na Sekobově farmě. Jděte do hospody a promluvte si s Jarvisem a dozvíte se, co musíte udělat, aby pro vás Jarvis hlasoval - musíte zmlátit alespoň tři ze šesti Sylviových lidí. To uděláme za chvilku. Teď si promluvte s kuchařkou Theklou a nabídněte jí, že dáte Bullcovi za vyučenou. Vyjděte ven a promluvte si se zde stojícím Cipherem. Postrádá svůj balíček hulení a podezřívá farmáře jménem Bodo, ale na nic jiného se Ciphera zatím neptejte. Bodo stojí kousek opodál, tak se ho na to zeptejte, ale moc toho z něj nedostanete. Kousek od druhého východu z hospody stojí Dar a hulí trávu. Zeptejte se ho na své zdroje, ale kromě několika jointů toho z něj moc nedostanete. Vraťte se za Cipherem a dejte mu balíček trávy, který máte z Khorinisu, ale Dara nebonzněte (sice by za to byly zkušenosti, ale Dar by pro vás pak nehlasoval).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama