Gothic 2 Night of the Raven Návod #5

18. března 2008 v 18:05 | Game Triler |  Návod Gothic 2
Jděte do přístavu a úplně napravo skočte do vody a plavte doprava - uvidíte vchod. Otevřete dveře rezavým klíčem a vstupte. Pobijte několik krys a jděte doprava, kde vás zastaví Jesper. Řekněte mu, že vám klíč dal Atilla a zjistíte, že jste očekáváni. Promluvte si důkladně s hlavou zlodějské gildy - s Cassiou. Pokud se jí zeptáte na zmizelé lidi, řekne vám, že všechny odpovědi najdete, pokud poplavete ještě kousek doprava, ale na to je ještě čas. Dá vám návrh přidat se do zlodějské gildy, ale jako test vám dá úkol ukrást Constantinovi jeho prsten. Promluvte si s Jesperem a naučte se od něj plížení. Zeptejte se ho také na Bosperův luk. Vraťte se na začátek stok a v jedné místnůstce najděte truhlu. Kombinace je LRLLL. Je v ní Bosperův luk a Coragenovo stříbro (vyřešíme za chvilku). Je tu také socha Beliara, u které můžete obětovat několik hitpointů za celkem dost zlaťáků, ale nedoporučuji toho využívat, hitpointy budou potřeba a zlata za chvíli budete mít dost. Vyjděte ze stok a doplavte zpět do přístavu. Vraťte Bosperovi luk a vyspěte se do půlnoci. Jděte ke Constantinovi a pomocí plížení se dostaňte k jeho truhle tak, aby se nevzbudil. Vezměte z truhly prsten a vyjděte ven z jeho domu. Jděte do hospody vedle a promluvte si s hostinským Coragonem. Zmíní se vám, že byl okraden, načež mu promptně vraťte jeho stříbro, za což vám dá speciální pivo, které vám přidá trochu životů a many. Také se vám zmíní o Valentinovi, který tu sedí každou noc a nikdo ho nemá rád. Promluvte si s Valentinem a opravdu - pěknej vopruz. Vezměte si teď nějakou knížku, protože budete muset počkat do čtyř hodin do rána. Pokud ho nemáte, skočte si mezitím tedy koupit svitek "Oblivion" od Ignaze a vraťte se sem. Ve čtyři se totiž Valentino zvedne a půjde domů do Horní části města. Vyčíhejte si místo, kde nejsou stráže (ideální je místo za Bosperovým domem) a Valentina zmlaťte. Až bude na zemi, tak ho oberte a zakouzlete na něj "Oblivion". Vraťte se do hospody a promluvte si s Regisem, který vám za to dá prsten, který obratem dejte Coragonovi.
Teď se vraťte do přístavu, skočte do vody a běžte do zlodějské gildy za Cassiou. Předejte jí prsten a jste právoplatným členem. Naučí vás speciální zlodějské gesto, které když ukážete správným osobám (tzn. ukáže se vám v nabídce rozhovoru), získáte tím u těch postav nějaké výhody (např. hostinský Kardif vám bude prodávat paklíče, Ranguru vám trošku zvedne obratnost, apod.). Pokud budete chtít další úkol, dá vám Cassia práci sehnat šest Krvavých kalichů, které jsou někde v Khorinisu. Až na jeden jsou všechny v horní části města, ale jeden má lichvář Lehmar. Počkejte si hluboko do noci a až půjde do postele, vpližte se k němu domů a vyberte truhlu. Ostatní najdeme později.
Gothic 2 Addon Další z úkolů, které teď splníme se nebude odehrávat v Khorinisu. Vyjděte z města a jděte cestou k Akilově farmě, ale na schodech neodbočujte a pokračujte stále po cestě. Pod mostem uvidíte velkou spoušť a spoustu různých drobností na zemi. Pokud půjdete po cestě dále, narazíte na Erola. Přepadli ho banditi a okradli ho o kamenné tablety, které nesl do města. Bez nich se nikam nehne. Bandité jsou nahoře na mostě, takže teď se vraťte ke schodům na Akilovu farmu a jděte horní cestou. Zvládněte bandity (osvědčila se mi taktika, ve které jsem na ně zdálky začal metat ohnivé koule ze svitů a postupně je vylákal). Až je pobijete, vezměte kamenné desky pro Erola a také jejich zbraně, které se dají celkem dobře prodat. Některé na sobě mají vyryté písmeno "F", ale nevím, jestli se dají někde upotřebit. Je tu také truhla (RLLRRRL), ale skoro nic v ní není. Vraťte Erolovi jeho desky a máte splněný úkol. Pod mostem je ještě jedna malá jeskyně, ve které jsou dvě truhly. Jedna jde vypáčit (LRLLL), ale k druhé musíte mít specifický klíč (myslím, že se to týká jednoho úkolu za mága). Pokračujte po cestě až k hospodě. Promluvte si s Rukharem a dozvíte se o soutěži v pití piva. Vsaďte na Randolpha sto zlatých a pronajměte si pokoj. Vyspěte se do půlnoci. Rukhar bude sedět venku na lavičce, takže mu vezměte z truhly vevnitř gin (pouze gin, nic jiného) a dejte do truhly místo něj vodu. Teď se můžete vrátit na Akilovu farmu za Randolphem a půjčit mu peníze na soutěž. Randolph odejde a až se do hospody podíváte o něco později, Randolph vám vrátí peníze a poděkuje a Rukhar vám vyplatí peníze za vyhranou sázku. U hospody také najdete Grega. Nabídněte mu deset zlatých, ale místo toho vám dá krumpáč a nabídne vám, jestli mu nechcete pomoci. Souhlaste a následujte ho do nedaleké jeskyně. Pobijte všechny gobliny a až narazíte na velký červený kříž na zemi, ozbrojte se krumpáčem a vykopejte pytlík s pár zlaťáky. Dejte ho venku Gregovi a ten vám dá úkol najít jeho věci na dalších místech, ale na to se podíváme
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavli pavli | Web | 18. března 2008 v 18:08 | Reagovat

Ahoj nemohl/a bys pro mě hlasovat v SONB na blogu

http://x-tina-aguilera.blog.cz/0803/2-kolo-sonb-d#komentare

fakt to moc potřebuju a sry že tě otravuju, ale jak už sem řekla

ten hlas potřebuju SONB končí už 20.3.

když budeš chtít abych pro tebe taky hlásla tak mi napiš na blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama