Gothic 2 Night of the Raven Návod #18

18. března 2008 v 18:39 | Game Triler |  Návod Gothic 2
Gothic 2 Addon Chapter 4 - The Dragon Hunt
Jděte směrem dolů, prohledejte mrtvolu a na místě, kde byl mrtvý paladin najdete skupinku lovců draků ("Dragonhunters"), ke kterým vlastně patříte taky. Se všemi si promluvte - hlavně s Biffem, kterého si můžete najmout. Je to zdatný bojovník, který mě vytáhl z nejedné bryndy. Sice chce každou chvíli další stovku zlatých, ale rozhodně se vyplatí. Nejlepší je, že se s ním pokaždé nemusíte táhnout zpátky po svých. Poté, co se teleportujete do hradu a třeba se vyspíte do rána, najdete ho vždy kousek od klády, po které se dostáváte do hradu. Teď ale jděte po svých, jako když jste šli do hradu poprvé. Objevila se tu totiž spousta nových nepřátel, které s Biffem lehce vybijete. Až se dostanete do hradu, se všemi si promluvte. Kerolothovi někdo ukradl jeho váček s penězi. Najdete ho kousek od kovárny na zemi. Vraťte mu ho a řekněte mu, že podezříváte jednoho z drakobijců - Keroloth se s ním půjde poprat. Dále si promluvte s Janem - rád by pracoval jako kovář, ale nemá na to povolení. Promluvte si o něm s Parcivalem a poté s Garondem a zaručte se za něj. Vraťte se mu to říct a až mu obstaráte pláty z dračí kůže, zhotoví vám lepší brnění. Dále si jděte promluvit se strážcem vězení Geroldem - příděly potravin jsou opět menší, takže chce nějaké jídlo, ale ne tady, kde je moc na očích. Dá si s vámi sraz o půlnoci v chrámu. Ve stanovený čas tam tedy zajděte a dávejte mu jídlo dokud nebude mít dost. Nejlehčí úkol, jaký tu je vám zadá Brutus. Na jeho "pracovišti" je totiž pár masných brouků ("Meatbug"), které on nesnáší. Pobijte je tedy a vyzvedněte si od něj odměnu. A teď tu jsou tři úkoly, které vyřešíme všechny najednou. Udar vám poví o jeho příteli Sengrathovi, který pronásledoval jednoho skřeta a už se nevrátil, Feros postrádá svůj meč a Oric vám dá za úkol zabít skřetího šamana jménem Hosh-Pak.
Jděte tedy z hradu a pokračujte rovně (seberte cestou Biffa) až k vodě. Na druhém břehu je mrtvola Sengratha, kterou oberte hlavně o kuši, kterou v hradu ukažte Udarovi. Vraťte se na břeh, ze kterého jste přišli a jděte podél břehu až k před průsmyk, kde byla dříve mrtvola Olava. Nahoře na stráni si všimněte stanu. Tam je Hosh-Pak, ale není sám. Pobijte s Biffem hromadu skřetů a také Hosh-Paka. U stanu seberte Ferův meč a teleportujte se zpět do hradu. Promluvte si s Oricem, Ferovi vraťte meč a Udarovi ukažte Sengrathovu kuši. Vyspěte se do rána, vybavte se léčivými lektvary a dalšími nutnostmi a připravte se na prvního draka!
Gothic 2 Addon Ve "Valley of the Mines" jsou čtyři draci - každý zastupuje jeden živel. Nejprve se podíváme na ohnivého draka. Vydejte se z hradu, vezměte Biffa a vydejte se cestou kolem stanu kde byl Hosh-Pak. Projděte průsmykem a jděte doleva kolem ohnivých ještěrů ("Fire Lizard"). Jsou to tuhé potvory se smrtelným ohnivým dechem, ale s Biffem je snad zmáknete. Hlavně nezapomeňte Bffa stále doléčovat. Jděte stále výš a zabíjejte "Lizardmany", ze kterých se vyklubali zdatní protivníci a Golemy (kousek od jednoho Ohnivého golema je pařez a okolo něj nějaké užitečnosti včetně magického meče). Úplně nahoře vás čeká první drak - "Feomathar". Nasaďte si amulet "The Eye of Innos" a připravte se na tuhý souboj. Na rozdíl od Gothicu 2 bez datadisku jsem měl s tímto soubojem skutečně velké problémy. Feomatharovi se regenerovalo zdraví naprosto nehorázně rychle a můj mečík ani luk ho nijak zvlášť nezraňoval. Biff mu občas zasadil dobrou ránu, ale než se mu povedla druhá, Feomathar byl zase zdravý jako rybička. Před soubojem se tedy nadopujte čím to jen půjde, doporučuju i vypít lektvar rychlosti a mít hodně trpělivosti. Pokud máte nějaké dobré magické svitky, máte napůl vyhráno. Já nejprve zakouzlil "Thunderstorm" a poté Wave of Ice, čímž jsem Feomathara na chvíli znehybnil (bohužel i Biffa, ale sebe ne). Tím jsem mu ubral cca polovinu životů a zbytek už jsme nějak s Biffem zmákli. Po souboji si vezměte dračí srdce a vyšplhejte na skálu, kde je Feomatharův poklad a pěkně mu ho zredukujte. Teleportujte se do hradu, kde v chrámu u alchymistického stolku zregenerujte amulet "The Eye of Innos". Vyspěte se do rána a připravte se na druhého draka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama