Gothic 2 Night of the Raven Návod #14

18. března 2008 v 18:19 | Game Triler |  Návod Gothic 2
Gothic 2 Addon Až uvidíte na břehu trampa, vylezte z vody a on vám potvrdí, že tudy běžel. Ještě než se vydáte po cestě, můžete jít podél břehu, kde je jeskyně se dvěma Stínovými bestiemi, které už snad nejsou takový problém. V jeskyni je celkem dost užitečností. Teď už ale jděte po cestě. Nahoře na kopci je po pravé straně několik koster a další užitečnosti a u jednoho pařezu dokonce jedna rostlinka "Dragonroot". Pokračujte po cestě, přejděte lávku, u které zabijte "Seekera" a za mostem pobijte mrchožrouty a další malé potvory. Po pravé straně jsou jakési vykopávky. Je tu jedna velká a jedna malá pyramida. Nahoře každé z nich je truhla s nějakými věcmi (na té velké je v truhle dokonce skvělý jednoroční meč "Orc Slayer", ale chce sílu 130). Všude je spousta bylinek, ale také spousta potvor, ale na většinu už máte. V této oblasti je také spousta kamenných tabletů, takže mějte oči na stopkách. Pokud si také pamatujete starou mapu, kterou jste dali Hanně, běžte na místo, kde ukazovala. Je to jeskyně kousek od velké pyramida. Až se probojujete na její konec přes několik "Minecrawlerů", můžete si vzít z truhly celkem dobrou zbraň, ale pokud to uděláte, ožijí kamenní golemové, přes které se budete muset probít. Pokud se tak rozhodnete, použijte nějakou tupou zbraň (palcát, kladivo, apod.) - výrazně vám to ušetří práci. Kousek od pyramid je také velká jáma v zemi, ale tam zatím nechoďte, tam se podíváme později. Pokračujte tedy po cestě v honbě za zrádcem Pedrem. Správnou cestu poznáte podle toho, že budete nacházet mrtvoly noviců.
Pokračujte po cestě, až narazíte na lovce jménem Grimbald. Bude od vás chtít pomoc při zabití několika "Snapperů" - nic těžkého. Grimbald vás také může naučit brát spoustu trofejí. Pokud se podíváte na mapu uvidíte, že jste blízko jeskyně Černého Trola ("Black Troll"). Jděte tam a před jeho doupětem najdete bylinku "Sun Aloe", kterou pro vás chtěla Sagitta. Pokud chce zabít Černého Trola, mám pro vás jeden typ. Zakouzlete na něj svitek "Shrink Monster" a je to záležitost na pár sekund. V jeho doupěti poberte několik celkem dobrých věcí a pokračujte za Pedrem. Kousek od Grimbalda vás zastaví dva trampové, ale pokud budete dobře volit slova, boji se vyhnete, ale není k tomu důvod - oba je v klidu zmáknete. Pokud se teď budete držet po pravé straně u skalní stěny, narazíte na jeskyni s několika kostlivci a na jejím konci svedete souboj dokonce se dvěma Stínovými Válečníky ("Shadow Warrior"), což rozhodně nejsou žádná ořezávátka. Odměna v podobě spousty cenností a jednoho z nejlepších obouručních mečů "Dragon Slicer" za to určitě stojí. Pokračujte po cestě, dokud se cesta téměř neztratí a vy neuvidíte kamenný kruh, kde tři "Seekeři" dělají podivný rituál. Jděte tam a dozvíte se, že artefakt "The Eye of Innos" je zničen. Zabijte všechny tři "Seekery", seberte amulet a o kousek dále ještě Dragomirovu kuši (je to lovec kousek od hospody, takže až budete mít cestu kolem, předejte mu ji) a teleportujte se do kláštera. Pyrokarovi poreferujte o situaci a ten vás odkáže opět za Vatrasem. Mág sedící po Pyrokarově pravici vám ještě dá úkol přivést do kláštera alchymistu z Horní části města, ale to uděláme později. Teleportujte se do města, prodejte co můžete, nakupte si co chcete (doporučuju hojivé lektvary a kouzelné svitky), zajděte si promluvit s Laresem a teleportujte se zpět do taverny. Dojděte k místu, kde se vždycky objevíte po použití teleporteru v jeskyni u města a otevřete dřevěné dveře. Uvnitř je další teleporter, který vás přenese do starobylé hrobky. Nezapomeňte prohledávat rozpadlé kamenné strážce.
Gothic 2 Addon Jděte rovně a promluvte si s mágem jménem Nepharius. Důkladně ho vyzpovídejte a poté si promluvte s mágem jménem Myxir. Od něj se naučte starobylý jazyk. Všechny tři stupně sice sežerou třicet tréninkových bodů, ale bohatě se vám to vyplatí. Od teď totiž můžete číst kamenné tablety, které jste nacházeli po celou hru a které vám teď trvale zvýší některé vlastnosti. Promluvte si s ostatními mágy a pokračujte v průzkumu. Narazíte na mága jménem Riordan. Samozřejmě si s ním promluvte a jděte do vedlejší místnosti, kde je Saturas, který jaksi ještě nezapomněl na váš poděl z Gothica 1. Pokud jste ho i vy zapomněli, spustí se animace z Gothica 1, která vám vše osvětlí (A pokud patříte mezi chudáky, kteří Gothic 1 nehráli, máte z Gothica 2 a datadisku tak poloviční zážitek, takže si ho koukejte zahrát!). Teď to tu všechno prošmejděte, se všemi si promluvte a z Merdariona vyžebrejte klíč k místnosti s teleporterem. Nakonec si opět promluvte s Nephariem a dostanete mapu, kde hledat zbývající fragmenty k sestavení klíče, který otevře portál. Jděte do místnosti s teleporterem (truhlu otevřete kombinací LRRLRRL) a použijte ho.
Jste u města, kam se hned vydejte. Podle mapy by jeden fragment měl být v kamenném kruhu u Lobartovy farmy. Jděte tam a najdete tam Cavalorna, který hledá totéž co vy. Dozvíte se, že kamenného strážce kdysi porazili paladinové z města, takže se vydejte k Lordu Hagenovi, který vám fragment bez problémů vydá. Na náměstí u Vatrase ještě řekněte Cavalornovi, že máte fragment. Teď se podle mapy vydejte na další místo, které je kousek od místa, kde jste našli amulet "The Eye of Innos". Cestou sice narazíte na nějaký odpor v podobě "Wargů", několika skřetů a jiné podobné havěti, ale už to snad nebude takový problém. Podle mapy dojděte ke kamennému kruhu, kde opět stiskněte tři tlačítka a zabijte kamenného strážce, který se objeví. Seberte mu fragment a vraťte se za Nephariem, kterému zbývající fragmenty dejte. Následujte ho do další místnosti a chvíli sledujte magické divadélko. Poté si s Nephariem opět promluvte a pak ještě se Saturasem. Jděte do místnosti, kde stál prve Nepharius a použijte dírku vlevo na zdi, čímž se aktivuje portál. Vstupte do něj. Co nás ale čeká na druhé straně, to si povíme až v další části našeho návodu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aunductiff Aunductiff | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 2:34 | Reagovat

This condition is pretty tied to the reproductive system and could have several causes for example a result of injury or abnormal the circulation of blood in the testicles.  Once you discover the most effective natural options, you'll be able to again have full power over your sexual pleasures.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama