Gothic 2 Night of the Raven Návod #12

18. března 2008 v 18:17 | Game Triler |  Návod Gothic 2
Gothic 2 Addon Chapter 3 - The Eye of Innos
Na druhé straně projděte jeskyní k místu, kde dříve hlídali dva paladinové. Teď na jejich místě stojí mág v černé kápi ("Seeker"). Ti jsou teď roztroušeni po celém Novém světě a hledají vás. Pokud se dostanete do jejich blízkosti, uvalí na vás kletbu, díky které se vám nebude regenerovat zdraví ani mana během spánku a poté na vás zaútočí, takže je lepší na ně vždy zaútočit kouzlem nebo střelnou zbraní z dálky, poté už s vámi mluvit nebudou. Zabijte "Seekera" u brány (což není tak lehké jako dříve - pokud máte problémy, vyvolejte si na pomoc třeba kostlivce) a prozkoumejte mrtvoly paladinů. U jednoho najdete teleportační runu, která vás bude dopravovat právě sem, takže vám tím značně urychlí cestování. Jděte dále a potkáte Lestera, který vám vzkáže, že s vámi chce mluvit Xardas a dá vám teleportační runu do jeho věže. Nejprve si ale jděte promluvit s Bengarem.
V Xardasově věži si důkladně promluvte s Xardasem a vydejte se do města. Cestou potkáte na stejném místě jako minule Cavalorna, jak bojuje s bandity a Wargy. Pomozte mu a poté si s ním promluvte. Řekněte mu o dopise, který jste dali Vatrasovi a prodejte mu jeho kousek rudy. Pokračujte dál až k oltáři Innose. Nemodlete se u něj - je prokletý stejně jako některé další (poznáte to podle rudého zbarvení, pokud si s k němu kleknete). Promluvte si s Malethem a dozvíte se, že byla ukradena jeho hůl. Je v kamenném kruhu za farmou, ale hlídá ji Stínová Bestie ("Shadowbeast"), takže pokud na ni zatím nemáte, vraťte se sem později. Až ji Malethovi předáte, řekne vám kromě jiného další skrýš banditů. Tu už jsme sice dávno vybílili, ale teď se v ní usídlili noví bandité. Je to v místě, kde byl první skřet, kterého jste dostali s Bartokem. Banditů je asi pět plus jejich trošku tužší šéf. Osvědčila se mi taktika proměny na některou bestii (třeba na "Warga"). Přijdete si na dost věcí a šéf má u sebe pytel plný peněz (tři stovky). Ještě si můžete promluvit s Lobartem o novinkách a poté zamiřte do města.
Gothic 2 AddonVe městě se ničím nezdržujte a jděte za Lordem Hagenem, kterému poreferujte o situaci ve "Valley of the Mines". Lord Hagen vám dá dopis, kterým si otevřete cestu do kláštera, kde je ukrytý artefakt "The Eye of Innos". V Horní části města ještě řekněte Fernandovi o tom, jak probíhá těžba rudy a získáte skvělý "Ring of Vitality". Sejděte po schodech z Horní části města a narazíte na Diega, který bude chtít pomoc. Chce donést své peníze, které zapomněl ve "Valley of the Mnes", ale my už je dávno máme, tak mu je předejte a Diego vám dá další úkol donést muži jménem Gerbrandt dopis. Gerbrandta najdete v Horní části města u prvního domu vpravo. Předejte mu dopis, Gerbrandt odejde a přijde Diego, který se vám odmění pěti sty zlatými. Promluvte si s Thorbenem, který vám poděkuje za záchranu svého učně a odmění vás. Jděte teď do hotelu na tržišti a od Hanny se dozvíte, že omylem prodala kartografovi starou mapu. Nabídněte jí pomoc a ještě než se vydáte do přístavu, stavte se u Abuyina. Nechte si udělat další předpověď a dejte mu tabák smíchaný s medem. Teď jděte k prodavači map a kupte si starou mapu a pokud chcete, i mapu oltářů. Promluvte si s Laresem a dozvíte se, že zatkli kováře Benneta, který je obviněn z vraždy paladina Lothara. V bordelu dejte Bromorovi jeho zlatý nuget a jděte si promluvit s Andrem do kasáren. Povolí vám navštívit Benneta, který je ve vězení hned za ním. Důkladně si promluvte s Bennetem a dozvíte se, že Lord Hagen vraždu vyšetřuje osobně a dokonce má svědka. U kasáren vraťte Hanně její mapu a jděte si promluvit s Lordem Hagenem. Zeptejte se ho na Benneta a dozvíte se o jeho svědkovi, kterým je Cornelius, který je v prvním patře.
Jděte za ním a pořádně ho prokecněte. Cornelius vám rozhovor několikrát sám ukončí, ale poté mu řekněte, že řeknete žoldákům, kde bydlí. Cornelius se zalekne a dá vám svůj deník, kde je celá pravda (pokud jste se nepřidali k žoldákům, můžete mu tu knihu ukrást nebo ho zmlátit a obrat). Ve vedlejší místnosti seberte z krbové římsy jeden Krvavý kalich, ať se sem nemusíte vracet (pozor ať vás nikdo nevidí - radši si předtím uložte hru). S deníkem upalujte za Lordem Hagenem a ten Benneta nechá propustit. Vedle domu je také zahradník, kterému když ukážete signál zlodějské gildy prozradí vám, že některé domy mají tajné spínače. Také mu dejte tabák smíchaný se "Swampweed" a získáte zkušenosti. Než budeme pokračovat v příběhu, splníme ještě některé postranní úkoly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama