Gothic 2 Night of the Raven Návod #10

18. března 2008 v 18:14 | Game Triler |  Návod Gothic 2
Gothic 2 Addon Sledujte cestu směrem k jezeru a ke skalám a narazíte na lovce jménem Gaan. Gaan vám dá úkol zabít příšeru, na kterou on sám nestačí. Sledujte ho až k oltáři Innose a uložte hru. Vaším cílem bude "Snorting Dragon Snapper" - velice tuhý protivník, který vás zabije během chvilky. Se zbraní v ruce na něj asi ještě nemáte, ale velice se mi osvědčil svitek "Rain of Fire", který ho zabil okamžitě a ani ke mně nestačil přiběhnout. Gaanovi řekněte o svém úspěchu a ten vás teď muže naučit něco ze svých loveckých schopností. Na břehu jezera je také další červený kříž, značící další část Gregových věcí, takže je vykopejte. Vraťte se ke kamenným schodům a kousek od tábora banditů najděte poslední červený kříž. Vykopejte amulet a všechny tyto věci doneste Gregovi. Povězte mu o Dexterovi a další úkol je za vámi. Teď se vraťte na místo, kde jste poprvé potkali Gaana. Pokračujte přes můstek až k paladinům, kteří tu hlídají vchod. Vpustí vás dovnitř. Jděte stále rovně a po levé straně hledejte vchod do jeskyně (pokud byste šli rovně, narazíte na skřety, tedy na jistou smrt). Projděte jeskyní a přes kamennou lávku přejděte přes kaňon a dojděte až k dalšímu průchodů. Vstupte.
Jste ve "Valley of the Mines", tedy ve světě prvního Gothica. Ti, co ho hráli tu budou jako doma, ale i pro ně je tu nachystáno spousta překvapení. Bohužel je noc a nemáte se kde vyspat, takže buď použijte svitek s kouzlem "Light" nebo pochodeň. Pokud byste se vydali doprava, dostanete se k místu, kde začínal první Gothic, ale tam teď nechoďte - jednak je tam několik skřetů a jednak se tam podívám později. Jděte tedy doleva, ale ne dolů, ale po útesu nahoru a přes most. Zabijte dva "Field Ridery" a seberte veledůležitý předmět - runu, která vás odkudkoliv z "Valley of the Mines" teleportuje právě sem. Teď už konečně jděte dolů a shlédněte animaci, ve které draci chrlí zkázu na paladiny. Pozor na "Dragon Snappera" vpravo - na toho asi zatím ještě nemáte.
Pokračujte stále dolů, až narazíte na Jergana - dá vám radu jak se dostat do hradu, pokud tam řeknete Oricovi, že jeho bratr je mrtvý. Skočte tedy do vody a plavte směrem doleva. Vybíjejte "Lurkery", vážky, mrchožrouty a vlky, kterými se to na břehu jen hemží. Jednak už to v této části hry není doufám problém a také vám rostou zkušenosti, ale také se to bude hodit až tudy půjdete příště, protože tudy rozhodně nejdeme naposled. Všimněte si cesty na druhém břehu, tak vyplavte kousek za ní, ale po ní nechoďte. Jděte lesem nad cestou a sledujte hradní stěnu - až uvidíte velkou kládu, která vede od země až nahoru, rozeběhněte se a proběhněte kolem skřetů přímo na tu kládu. Skřeti vás sice budou sledovat, ale jakmile budete na kládě, dají pokoj a odejdou. Vylezte po kládě nahoru a jste v bývalém "Starém Táboře", ze kterého jsou teď už jen ruiny.
Gothic 2 Addon Promluvte si s Udarem, který je nahoře a ten vás odkáže na nedaleko stojícího Sengratha. Od toho si můžete koupit nějaké léčivé svitky a další užitečnosti. Kousek dál je Tandor, který má na skladě některé opravdu dobré zbraně. Vedle je Keroloth, který vás může vytrénovat v jednoročních i v obouručních zbraních. Pokud budete chtít vytrénovat ve střelných zbraních, odkáže vás zpět na Udara, což je podle něj nejlepší kušista ("Crossbowman - prostě je dobrej v zacházení s kuší). Luk vás bohužel nenaučí. Dále si promluvte s kovářem Dobarem a jeho učněm Parlafem, který si postěžuje, že Engor zase snížil příděly jídla. Jděte tedy do budovy vedle a promluvte si s Engorem. Aby zvýšil příděly, musíte mu dát dva tucty masa, jedno jakého. Angorovi také prodejte všechny zbytečnosti co máte a kupte si co chcete (mapu si nekupujte, tu za chvíli dostanete zadarmo). Jděte do kostela naproti a promluvte si se starým známým Miltenem. Dozvíte se spoustu zajímavostí o svých bývalých přátelích z Gothica 1. Řekne vám také, že tu ve vězení je Gorn, takže váš další úkol je osvobodit ho. Vyjděte po schodech nahoru a seberte runu, která vás bude dopravovat sem. Teď jděte úplně na konec dvora a v posledních dveřích je Brutus - může vás vytrénovat v síle, ale musíte mu přinést dvě stě zlaťáků, které mu vzal, spolu s ostatními cennostmi, Den. Zaplaťte mu hned a Dena si najděte později (je kousek od místa, kde jste poprvé skočili do vody - stačí jít trochu níže a jít po pravé straně, ale pozor na "Snappery" - vydáme se tam později). Kousek od Brutuse stojí Gerold, který hlídá vchod do vězení. Teď s ním nehnete, takže si s ním pouze promluvte a vydejte se do hlavní budovy. Promluvte si nejprve s Percivalem a Oricem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama